- -€ 4,95

t/m za: 14% korting met code LIEF14
De Royal KIS Glamwash Blueberry maakt het uitproberen van een nieuwe haarkleur eenvoudig en leuk! De kleur blijft mooi tot wel 20 wasbeurten. In de kleur "violet blue".
Via Riverty (voorheen Afterpay)
Besteld op Zo. t/m Do. (NL)
De Royal KIS Glamwash is een uniek product dat door middel van een shampoo het haar een prachtige trendy kleur geeft. De kleur is niet permanent en zal afhankelijk van de poreusheid van het haar na 10 tot 20 wasbeurten verdwijnen. Hierdoor ontstaat er geen uitgroei! Als je de kleuren iets te heftig vindt, kan je ze mengen met een normale shampoo voor een prachtig pastelresultaat.
Gebruik: Verdeel de Glamwash gelijkmatig over het haar en laat het vijf tot tien minuten intrekken. Vervolgens grondig uitspoelen. Je haalt meerdere wasbeurten uit de fles.
Voordelen:
- Niet-permanente haarkleuring
- Mooi tot 20 wasbeurten
- Gemakkelijk aan te brengen
- Verkrijgbaar in vijf trendy kleuren: raspberry, apricot, blueberry, cherry en plum
Datasheet
Specifieke referenties
De Royal KIS Glamwash Blueberry maakt het uitproberen van een nieuwe haarkleur eenvoudig en leuk! De kleur blijft mooi tot wel 20 wasbeurten. In de kleur "violet blue".
check_circle
check_circle