Helen Seward REHUB+ No7 Perfector Laminating Fluid 250 ml

Log in om te bestellen

8011172024215

Helen Seward REHUB No.7 Perfector Laminating Fluid 250 ml, geschikt voor beschadigd en futlooshaar. De lamineervloeistof geeft het haar een spiegelglans, waardoor het haar ultrazacht licht en vloeiende wordt.

Log in om te bestellen

Voor 21.00 uur besteld is morgen in huis*  

Voor 21.00 uur besteld is morgen in huis*

 

Gratis verzending vanaf €35,-

Achteraf betalen is mogelijk  

Achteraf betalen is mogelijk

Omschrijving

Helen Seward REHUB No.7 Perfector Laminating Fluid 250 ml

Geschikt voor beschadigd en futlooshaar. De lamineervloeistof geeft het haar een spiegelglans, waardoor het haar ultrazacht licht en vloeiende wordt. De formule van deze lijn bestaat uit lipofiele actieve bestanddelen en hoogwaardige, natuurlijke, wasachtige emolliënten in vloeibare vorm die zich onmiddellijk aan het haaroppervlak hechten wanneer ze in contact komen met water, waardoor een spiegelglanseffect ontstaat. De haarvezel krijgt onmiddellijk een ultraglans en zachtheid voor lichte en vloeiende lokken.

Extra informatie over de Helen Seward REHUB No.7 Perfector Laminating Fluid 250 ml:

  • Ultra-glanzende actieve ingrediënten
  • Ultra zacht haar
  • Spiegelglans
  • Natuurlijke ingrediënten
  • Geeft volume aan het haar
  • Dof haar krijgt ultraglans

Gebruik:

Breng het product aan op vochtig haar langs de lengten tot het verzadigd is – gemiddelde dosis 40 ml (37 g). Masseer de lengten en punten zachtjes gedurende een korte tijd, vervolgens grondig uitspoelen en stylen zoals gewenst. In geval van dik en zeer pluizig haar, wordt aanbevolen om het 3 tot 5 minuten te laten inwerken. Style het haar naar wens. Combineer het product met andere producten uit deze lijn voor een optimaal resultaat: Helen Seward REHUB No.4 Pro-Regenerating Mask 250 Ml en Helen Seward REHUB No.0 Regenerating Shampoo 250 Ml

Bestel Helen Seward REHUB No.7 Perfector Laminating Fluid 250 ml bij ProBeauty

Shop de Helen Seward REHUB No.7 Perfector Laminating Fluid 250 ml altijd veilig, voordelig en snel bij ProBeauty. Heb je vragen of advies nodig? Onze klantenservice staat voor je klaar!

Productdetails
8011172024215
Merk
Helen Seward
Inhoud
250 ml
Hoofdproduct
Haarverzorging
Productsoort
Treatment
Lijn
REHUB+
Exclusief Voor Salons
Professional Line