- -€ 32,50
- Niet op voorraad

Drie verschillende vormen van krullen zijn beschikbaar bij de vingertoppen van professionals om hen in staat te stellen een drietal soorten krullen te creëren : STRAK, GEDEFINIEERD en LOS.
De nieuwe Miracurl MKII tilt de automatische curl-technologie naar een geheel nieuw niveau!
Drie verschillende vormen van krullen zijn beschikbaar bij de vingertoppen van professionals om hen in staat te stellen een drietal soorten krullen te creëren : STRAK, GEDEFINIEERD en LOS.
Met één druk op de knop selecteren ze de gewenste curl-modus en het geavanceerde curl-managementsysteem zal automatisch:
Pas de centrale cilinder en dus de grootte van de kamer aan met een snelle en slimme verandering van vat
Houd de haarspanning zorgvuldig aan de gekozen krulmodus
Bepaal nauwkeurig de warmte en de tijd om de PERFECTE CURL te creëren
Miracurl MKII beschikt over dezelfde verwarmde kamer als het originele model, waardoor warmte gelijkmatig kan worden verdeeld voor een wortel om PERFECTE CURL te kantelen.
De nieuwe MiracurlTM MKII geeft ook de richting van de krulrichting (rechts, links, alternerend), beschikt over 3 warmte-instellingen (180 ° C - 200 ° C - 230 ° C) en heeft een slaapmodus (na 20 minuten) en een automatische uitschakeling (na 60 minuten).
Elke klant kan de look krijgen die hij wenst met slechts een Tool!
STRAKKE KRULLEN
De slanke loop wordt automatisch geactiveerd en de geleidergeleiders met zachte grip zorgen ervoor dat het haar stevig rond de slanke ton wordt gewikkeld voor moeiteloos strakke krullen
GEDEFINIEERDE CURLS
De slanke loop wordt geactiveerd en de automatische spanningsregeling zorgt ervoor dat het haar zachtjes rond de slanke loop wordt gewikkeld en vervolgens ontspannen voor gedefinieerde, natuurlijk ogende krullen
LOSSE KRULLEN
Het grote vat wordt automatisch ingezet en het haar wordt zorgvuldig rond het vat gewikkeld voor mooie losse krullen
Moeiteloze, eindeloze mogelijkheden met één druk op de knop!
Kenmerken
• Keramische krulkamer voor mooie, vloeiende krullen
• Volledig automatisch curl management systeem met drie curling-modi
• 3 warmte-instellingen; 230 ° C, 200 ° C en 180 ° C voor langdurig resultaat
• Krulrichtingscontrole voor een uniforme of natuurlijke afwerking
• Geavanceerd verwarmingssysteem levert nauwkeurig geregelde temperatuurregeling
• Ultrasnelle opwarming en onmiddellijk warmteterugwinning
• 20 minuten slaapstandfunctie
• Aan / uit knop
• Draaikoord 2,7 meter in de lengte van de salon
• Automatische uitschakeling na 60 minuten
• EDM TECHNOLOGY digitale motor
Drie verschillende vormen van krullen zijn beschikbaar bij de vingertoppen van professionals om hen in staat te stellen een drietal soorten krullen te creëren : STRAK, GEDEFINIEERD en LOS.
check_circle
check_circle